Dieta na piękne włosy

włosy
Piękne i zdrowe włosy są z pewnością atutem zwłaszcza u kobiet, jednak nie każda kobieta może pochwalić się takim stanem swoich włosów, wówczas pomocna może okazać się dieta na piękne włosy.

Preparaty do włosów działają jedynie na zewnętrzną część włosa nie mają natomiast wpływu na część wewnętrzną, wpływ natomiast ma odpowiednia dieta. Menu na piękne włosy bogate jest w białko, żelazo, a także witaminy. Niszcząco na włosy działa przede wszystkim stres, ale także nieodpowiednia dieta czy choroba. Produkty w nadmiernej ilości takie jak: kawa, mocna herbata, alkohol, fast – foody czy słodycze niszczą nasze włosy.

Dieta na piękne włosy z pewnością poprawi kondycje naszych włosów, ale nie można oczekiwać cudów. Jeśli ktoś ma z natury cienkie i delikatne włosy to nie staną one się nagle grube i gęste, ale z pewnością po kuracji dietetycznej ich wygląd się poprawi. Jednym z najlepszych produktów dla włosów są ryby morskie, ponieważ zawierają one dużo kwasów tłuszczowych omega 3, witamin z grupy A, B,D. Te wszystkie składniki mają wpływ na wygląd włosów.

Ponadto dieta na zdrowe włosy powinno być bogata w warzywa zwłaszcza te zaliczane do grupy ciemnozielonych jak szpinak czy brokuły, natomiast białko ( dieta powinna zawierać około 50 – 80 gram białka ), którego niedobór powoduje efekt łamliwych włosów znajdziemy w mięsie drobiowym np. w kurczaku, indyku. Warto zaznaczyć, że z kolei nadmiar białka może spowodować wypadanie włosów stąd ściśle określona ilość tego składnika w diecie. Dieta na zdrowe włosy jest jak każda inna dieta co oznacza, że aby cieszyć się jej efektami należy przestrzegać wszystkich jej zasad.

Suszarki hotelowe z naszej oferty:

Suszarka hotelowa do włosów JOFEL

suszarka hotelowa do włosów jofel

Suszarka hotelowa do włosów JOFEL MURAL biała

Suszarka hotelowa do włosów JOFEL MURAL biała

Suszarka hotelowa do włosów JOFEL MURAL czarna

Suszarka hotelowa do włosów JOFEL MURAL czarna